06.07.2020 | 23:40

До уваги громадян, які мають намір в умовах дії карантину зареєструватись в службі зайнятості!

У період дії карантину, з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції, в базових центрах зайнятості та філіях Харківського обласного центру зайнятості прийом громадян ведеться дистанційно.

Для реєстрації у якості безробітного та призначення допомоги по безробіттю у цей період до центру зайнятості необхідно подати заяви про надання/поновлення статусу безробітного та призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю (зразки заяв за посиланням:https://kha.dcz.gov.ua/novyna/onovleni-zrazky-zayav-pro-nadannyaponovlennya-statusu-bezrobitnogo-ta), а також копії паспорта, ідентифікаційного коду, документа про освіту, трудової книжки.

Подати зазначені документи можливо наступним чином:
- направити скановані й збережені у форматі PDF або інших форматах, фотокопії документів на електронну адресу центру зайнятості/філії ХОЦЗ;
- надати заяви та ксерокопії вищезазначених документів, завірених особистим підписом, через скриньку для прийому кореспонденції, розташовану в центрі зайнятості.

Адреси електронної пошти, номери телефонів базових центрів зайнятості/філій ХОЦЗ ви можете отримати за посиланням: https://kha.dcz.gov.ua/…/shanovni-kliyenty-sluzhby-zaynyato….

З адресами базових центрів зайнятості/філій ХОЦЗ ви можете ознайомитись за посиланням https://kha.dcz.gov.ua/publikaciya/kontaktni-telefony-bazovyh-centriv-zaynyatostifiliy-harkivskogo-oblasnogo-centru

Після отримання ваших документів фахівець центру зайнятості/філії ХОЦЗ зв’яжеться з вами для підтвердження або уточнення наданої інформації.

ТОМУ ОБОВ’ЯЗКОВО ВКАЖІТЬ КОРЕКТНИЙ КОНТАКТНИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ!