31.08.2018 | 17:01

Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко взяв участь у селекторній нараді під керівництвом заступника голови Харківської облдержадміністрації Михайла Черняка. На засіданні розглянули результати реалізації проекту «Рука допомоги». В. Міненко зазначив, що за підсумками минулого року Харківська область була найкраща серед областей, в яких реалізується проект та досягла результатів більших, ніж Полтавська та Львівська області разом. До участі у проекті було залучено більше, ніж 1700 непрацюючих громадян. «Завдяки проекту 600 осіб повернулися на ринок праці та були працевлаштовані, 330 осіб взяли участь у громадських роботах, 66 осіб отримали фінансову допомогу на розвиток власної справи тощо», - повідомив Міненко.

Крім того, під час засідання йшлось і про організацію громадських робіт. Так, за 7 місяців поточного року до таких робіт було залучено близько 5 тис. осіб, а на фінансування цих робіт витрачено 18 млн. грн. За словами директора Харківського обласного центру зайнятості, громадські роботи мають нести соціальний характер. «Це може бути надання соціальних послуг із супроводу, догляду, обслуговування, соціально-медичного патронажу осіб із інвалідністю, надання допомоги сім'ям, члени, яких загинули, постраждали чи є учасниками АТО та зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту тощо», - наголосив В. Міненко.

На нараді розглянули і питання пільгового проїзду для окремих категорій громадян. За словами заступника ХОДА Михайла Черняка, до кінця 2018 року на Харківщині буде збережено систему розрахунків у безготівковій формі. Для цього в усіх районах області затверджені видатки на відшкодування витрат перевізникам за безоплатне перевезення окремих громадян автомобільним і залізничним транспортом на загальну суму 30 млн. грн.

Фото