9 квітня об 11.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137 А (к. 404), відбудеться міні-ярмарок вакансій Східного відділення комплектування Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України для осіб, які бажають працевлаштуватись на військову службу за контрактом.
08.04.2021
8 квітня о 9:00 фахівці Первомайської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості адміністративному центрі за адресою: с. Олексіївка, вул. Центральна, 18, проведуть виїзний інформаційний захід для мешканців Олексіївської територіальної громади. Учасників заходу ознайомлять із соціальними послугами служби зайнятості, станом ринку праці, презентують можливості професійного навчання, відкриття власної справи, онлайн-сервіси державної служби зайнятості. Усім бажаючим надаватимуться індивідуальні консультації з питань зайнятості.
07.04.2021
8 квітня о 14:00 у Великобурлуцькій районній філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: смт Великий Бурлук, вул. Центральна, 20 а, відбудеться групова консультація за участі соціальних партнерів. Фахівці служби зайнятості ознайомлять учасників заходу з правовими аспектами працевлаштування.
07.04.2021
7 квітня о 10:00 у Балаклійській районній філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Балаклія, вул. Соборна, 93 а, відбудеться семінар «Ризики нелегальної трудової міграції». Учасників заходу ознайомлять зі станом трудової міграції, формами порушень прав людини, примусової праці, торгівлі людьми. До участі запрошуються всі бажаючі.
06.04.2021
6 квітня о 9:00 у Первомайській міськрайонній філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Первомайський, вул. Харківська, 66, відбудеться семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України. Учасників заходу поінформують про умови комплектування Збройних сил України для проходження військової служби за контрактом та до резерву ЗСУ. Розкажуть про пільги та соціальний захист військовослужбовців, підстави та умови фахового навчання перед службою. До участі в заході запрошуються всі бажаючі.
05.04.2021
9 квітня о 9:00 у Великобурлуцькій районній філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: смт Великий Бурлук, вул. Центральна, 20 а, відбудеться презентація послуг із професійного навчання, у т. ч. послуг Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Спеціалісти служби зайнятості ознайомлять молодь з можливістю працевлаштування за умов проходження професійного навчання. Поінформують про види та форми професійного навчання безробітних.
08.04.2021
8 квітня о 9:30 у Золочівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: смт Золочів, вул. Центральна, 45, відбудеться тренінг «Співбесіда як основний метод оцінки кандидатів при прийомі на роботу». Учасників заходу ознайомлять з основними етапами підготовки до співбесіди та  причинами відмов роботодавця, навчать як бути переконливими під час спілкування з роботодавцем.
07.04.2021
7 квітня об 11:00 у Харківському міському центрі зайнятості за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137 а (к. 306), відбудеться тренінг «Розвиток комунікативних навичок» для осіб віком від 45 років. Учасників заходу ознайомлять із психологічними особливостями вікової категорії 45+, мотивуватимуть на підвищення активності у пошуку роботи, розвиток комунікативних умінь. Розвиватимуть уміння визначати пріоритетні цілі у працевлаштуванні та шляхи їх досягнення.
06.04.2021
7 квітня о 10:30 фахівці Лозівського міськрайонного центру зайнятості проведуть вебінар для безробітних і шукачів роботи «Сучасні джерела пошуку роботи». Спеціалісти служби зайнятості нададуть консультації щодо працевлаштування із використанням всіх джерел пошуку вакансій.
06.04.2021
6 квітня о 10:00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137 А (к. 404), відбудеться презентація роботодавця та міні-ярмарок ТОВ «Світ Комфорту-К» для осіб, які бажають працевлаштуватись на вакансію менеджера (управителя).
05.04.2021