5 листопада о 13:00 у Харківському міському центрі зайнятості за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137 а (к. 404), відбудеться міні-ярмарок вакансій Немишлянського та Індустріального районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки для осіб, які бажають працевлаштуватись на військову службу за контрактом.  
04.11.2021
4 листопада о 8:30 в Ізюмському міськрайонному центрі зайнятості за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна, 56, відбудеться тренінг для безробітних: «Розвиток комунікативних навичок». Учасники заходу відпрацюють навички встановлення і підтримання конструктивного міжособистісного спілкування.
03.11.2021
3 листопада о 14:00 у Харківському міському центрі зайнятості за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137 а (к. 404), відбудеться міні-ярмарок вакансій ТОВ «БаДМ» в онлайн-режимі для осіб, які бажають працевлаштуватись на вакансії складальника, укладальника-пакувальника (фармацевтичні препарати, лікарські засоби та медикаменти).
02.11.2021
3 листопада о 9:30 у Золочівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: смт Золочів, вул. Центральна, 45, відбудеться групова консультація за участі представника «Золочівського бюро правової допомоги» Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Учасники заходу обговорять питання гендерної нерівності на українському ринку праці, особливості працевлаштування жінок в Україні та протидії насильству над жінками в сім'ї.
02.11.2021
3 листопада о 13:00 у Харківському міському центрі зайнятості за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137 а (к. 306), відбудеться тренінг «Підготовка до співбесіди з роботодавцем». Учасники заходу дізнаються особливості співбесіди роботодавцями за допомогою Skype; етапи та структуру співбесіди; правила підготовки до проходження співбесіди; питання, які обговорюються з роботодавцем та прийоми самопрезентації.
02.11.2021
5 листопада о 10:00 у Дергачівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Дергачі, вул. Першого Травня, 8 а, відбудеться презентація послуг професійного навчання, у т. ч. послуг Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Фахівці служби зайнятості ознайомлять безробітних із можливістю працевлаштування за умов проходження професійного навчання. Поінформують про види та форми професійного навчання безробітних. Ознайомлять із переліком актуальних професій ринку праці.
04.11.2021
4 листопада о 10:00 у Валківській районній філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Валки,  пр. Григорія Сковороди, 1 а, відбудеться презентація послуг професійного навчання, у т. ч. послуг Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Фахівці служби зайнятості ознайомлять безробітних із можливістю працевлаштування за умов проходження професійного навчання. Поінформують про види та форми професійного навчання безробітних. Ознайомлять із переліком актуальних професій ринку праці.
03.11.2021
3 листопада о 15:00 відбудеться виїзний захід для мешканців Пісочинської територіальної громади за адресою: смт Пісочин, пров. Транспортний, 2. Фахівці Харківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості поінформують учасників заходу про послуги служби зайнятості, переваги легального працевлаштування, стан регіонального ринку праці, особливості реєстрації та перереєстрації у службі зайнятості. Презентують послуги Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Нададуть індивідуальні консультації з питань зайнятості.
02.11.2021
3 листопада о 10:00 у Харківському міському центрі зайнятості за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137 а (к. 404), відбудеться міні-ярмарок вакансій ТОВ «ТК СОЮЗ», ТОВ «ТИГРЕС» для осіб, які бажають працевлаштуватись на вакансії представника торговельного, агента торговельного.
02.11.2021
2 листопада об 11:00 у Красноградській районній філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Красноград, вул. Соборна, 81 а, відбудеться тренінг для безробітних на тему: «Побудова кар'єри та професійний розвиток». Учасники заходу ознайомляться з поняттям «твердих» та «м’яких» навичок, навчатимуться формувати впевненість у собі та вміння досягати кар'єрного росту на новому робочому місці. Дізнаються, як побудувати кар'єру при зміні професії з урахуванням особистих якостей, професійних навичок.
01.11.2021