Вбудована мініатюра для У Лозовій з міським головою Сергієм Зеленським обговорили організацію суспільно корисних робіт

В.о. директора Лозівської філії Харківського обласного центру зайнятості Валерій Підгорний провів робочу зустріч із Лозівським міським головою Сергієм Зеленським.

Сюжет відзнятий журналістами ТРК «Лозова», вийшов в ефір 10.03.2023 року. 

13.03.2023
Вбудована мініатюра для Як Лозівський міськрайонний центр зайнятості долає виклики воєнного часу

У складних умовах війни Лозівський міськрайонний центр зайнятості продовжує надавати соціальні послуги населенню, у тому числі – внутрішньо переміщеним особам з різних куточків Харківщини. Сюжет підготовлений журналістами телеканалу «Вектор», був опублікований 29.11.2022 року.

01.12.2022
Вбудована мініатюра для Ринку праці Харківщини в умовах воєнного стану

Директор Харківської обласної служби зайнятості Володимир Міненко розповів про ситуацію на ринку праці Харківщини в умовах воєнного стану та як працюють державні програми фінансової підтримки безробітних та роботодавців.

06.05.2022
Вбудована мініатюра для Особливості ринку праці 2022 року: умовна боротьба з дискримінацією і скорочення робочих місць

Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко у програмі «Інформаційний вечір» на телеканалі ТРК «Simon» розповів про особливості ринку праці та працевлаштування на Харківщині, співпрацю з територіальними громадами регіону. Також поінформував про кількість виробничих підприємств, яким Харківська обласна служба зайнятості допомогла уникнути скорочення робочих місць. Сюжет відзнятий журналістами ТРК «Simon», вийшов в ефір на каналі ТРК «Simon» у програмі «Інформаційний вечір» 2021.01.13.

17.01.2022
Вбудована мініатюра для Служба зайнятості Харківщини готує кваліфіковані кадри за дуальною формою навчання

Харківська обласна служба зайнятості спільно з Харківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості впроваджує форму дуального навчання для безробітних та зайнятих осіб. Ця форма здобуття освіти передбачає поєднання теоретичної підготовки в закладах освіти з практичною — на робочих місцях для набуття відповідної профкваліфікації. Сюжет відзнятий журналістами ТРК «Оріон», вийшов в ефір на каналі ТРК «А/ТВК» у програмі «По суті» 2021.07.31 з повтором 2021.08.01.

03.08.2021
Вбудована мініатюра для На Харківщині пройшов семінар для жінок, які мають бажання відкрити бізнес у швейній галузі

60 учасниць дізнались як зареєструвати власну справу, сформувати вартість товару та працювати у кооперативі. Захід відбувся в рамках проєкту «Підтримка економічного розвитку жінок та внутрішньо переміщених осіб в Україні», який Всеукраїнський благодійний фонд «Горєніє» та Канадська фундація кооперативного розвитку реалізують у регіоні спільно з Харкiвською обласною службою зайнятості. Сюжет відзнятий журналістами ТРК «Оріон», вийшов в ефір на каналі ТРК "А/ТВК" в програмі "По суті" 2021.07.03 з повтором 2021.07.04

05.07.2021