01.03.2018 | 17:29

Дію пілотного проекту «Рука допомоги» на Харківщині подовжили до 31 грудня 2018 року. Його мета - допомогти членам малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщеним особам у працевлаштуванні та відкритті власної справи. Гранична сума фінансової допомоги на підприємництво збільшилася до 70480 грн.

На Харківщині проект «Рука допомоги» триває другий рік. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 року за №1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб» (далі – Пілотний проект), суб’єкти господарювання, які працевлаштовують переселенців, учасників АТО або малозабезпечених осіб за направленням центрів зайнятості, мають можливість скористатися безвідсотковою поворотною фінансовою допомогою на придбання обладнання та матеріалів, у разі створення робочих місць для вищезазначених категорій строком не менше ніж на 2 роки.

Для участі у проекті достатньо звернутися із заявою до органу соціального захисту,  або центру зайнятості за місцем проживання чи перебування, де нададуть вичерпну інформацію з цього питання.

У центрах зайнятості Харківської області кожний учасник пілотного проекту отримає всебічну допомогу щодо визначення пріоритетного виду підприємницької діяльності, складання бізнес-плану, а також зможе здобути необхідні знання та кваліфікований супровід з питань започаткування бізнесу.

За кожним учасником проекту закріплено особистого консультанта - фахівця центру зайнятості з метою надання консультацій, зокрема щодо ведення підприємницької діяльності та підготовки бізнес-плану.

Також  забезпечено  супровід підтримки підприємницької діяльності новоствореним підприємцям, які отримали таку фінансову допомогу через консалтингові центри державної служби зайнятості, в тому числі із залученням представників фіскальної служби, інспекції праці, пенсійного фонду. Всі консультації безкоштовні!

Урядом передбачено, що його учасниками можуть бути:

- члени малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;

- внутрішньо переміщені особи.

Залучення учасників відбувається за трьома напрямами (на вибір, можна одночасно):

- отримання фінансової допомоги для організації власного бізнесу;

- участь у громадських роботах;

- сприяння працевлаштуванню, в т.ч. на нові робочі місця.

Телефон для довідок Харківський обласний центр зайнятості (057) 714 – 96 – 31, або за чекаємо вас за адресою в Інформаційно-консультаційному центрі Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Харків, вул. Броненосця Потьомкін, 1А.