28.04.2016 | 11:21

Сьогодні, у Всесвітній день охорони праці, фахівці Харківського обласного центру зайнятості дізнались про основні етапи розвитку охорони праці, про виявлення профзахворювань, про надмірне використання праці людей. Тренінг-семінар провела викладач вищої категорії Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Ольга Рибкіна.

- Всесвітній день охорони праці в Україні відзначається з 2006 року, як день пам’яті про тих, хто загинув та отримав травми на виробництві, - розповіла О. Рибкіна. – Він нагадує нам про обов’язки перед власним здоров’ям, перед власною безпекою, перед власним життям.

За словами тренера робота має бути безпечною та приносити радість. Для цього вона зупинилась на темі «Стрес на робочому місці: колективний виклик». О. Рибкіна окреслила характеристику стресів, причини їх виникнення та як вони впливають на організм людини.

Стреси бувають інформаційний, емоційний та комунікативний. Інформаційний стрес виникає у випадку інформаційних перевантажень, тобто коли працівник не справляється із завданням, яке перед ним виникло. Емоційний стрес найчастіше виникає у тих, хто постійно працює з людьми. На це впливає мікроклімат в колективі, незручний графік роботи, організації робочого місця та інше. Комунікативний стрес пов’язаний з реальними проблемами ділового спілкування.

Наприкінці тренінгу фахівці центру зайнятості пройшли тест на виявлення схильності до стресових ситуацій та отримали рекомендації щодо їх попередження і подолання.

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua