05.02.2018 | 12:54

Харківський міський центр зайнятості перетворився на місто майстрів, а його поверхи – на вулиці металообробки, алеї смаколиків та площі краси. Подорожували цим містом школярі старших класів Новобаварського, Слобідського, Шевченківського, Київського та Московського району.

Діти знайомились з професіями у сфері харчування, металообробки, будівництва, краси та поліграфії. Спробували себе у майстер-класах: хтось штукатурив, а хтось пік млинці. Відвідали запашні хлібобулочні витвори. Побували на фешен-презентації, де слухачі 7 професійно-технічних навчальних закладів м. Харкова демонстрували майстерність з впорядкування волосся, пошиття одягу та нанесення макіяжу.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості презентував школярам найзатребувані у роботодавців професії: оператор верстатів з числовим програмним керуванням, токар, фрезерувальник, налагоджувальник верстатів  з числовим програмним керуванням тощо. Діти побачили ексклюзивні витвори фахівців цих професій від брелоків до металевих шахів.

Місто майстрів (фото)

Місто майстрів (відео)