1 лютого з 11.00 до 14.00 у палаці культури «Хімік», що знаходиться за адресою: Харківська область, м. Первомайський, проспект 40 років Перемоги, 2, відбудеться масовий професійно-орієнтаційний захід «Професія твоєї мрії» для учнівської та безробітної молоді

1 лютого з 11.00 до 14.00 у палаці культури «Хімік», що знаходиться за адресою: Харківська область, м. Первомайський, проспект 40 років Перемоги, 2, відбудеться масовий професійно-орієнтаційний захід «Професія твоєї мрії» для учнівської та безробітної молоді, яка не визначилась щодо вибору майбутньої професії.

Фахівці Первомайського міськрайонного центру зайнятості інформуватимуть відвідувачів заходу про затребувані на ринку праці професії, можливості їх отримання, зокрема й у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Молоді нададуть поради щодо вибору майбутньої професії, проінформують про послуги служби зайнятості стосовно навчання та працевлаштування, а також допоможуть з’ясувати індивідуальні здібності до професійної діяльності. Крім цього, учасники заходу зможуть створити професійне резюме, записати відеорезюме, проконсультуватись щодо пошуку роботи та працевлаштування молоді.

 

Анонс/Подія: 
Анонс події