20 травня о 9:00 у Богодухівській філії Харківського обласного центру зайнятості, за адресою: вул. Моргунова, 7, м. Богодухів, пройде презентація послуг з професійного навчання для безробітних осіб та шукачів роботи.
На заході учасників ознайомлять з комплексом послуг, які надає служба зайнятості з професійного навчання, його формами та можливістю отримати ваучер на навчання.
Детальніше про участь у заході можна дізнатися за тел.: (099) 128 05 34.
Анонс/Подія:
Анонс події