оп

Фахівці відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського міськрайонного центру зайнятості провели для безробітних осіб профінформаційний захід «Презентація роботодавця». До заходу долучились запрошені представники Центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді.

Присутнім була доведена інформація про патронатні сім'ї, що приймають дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Це альтернатива державним інтернатам та притулкам. Створити сім’ю патронатного вихователя – це можливість вирішення проблеми працевлаштування з достойною грошовим забезпеченням.

Учасники заходу переглянули інформаційні матеріали на тему «Побудова вашої кар’єри», «Як самостійно шукати роботу?». Фахівець центру зайнятості розповіла присутнім про послуги служби зайнятості, можливість створення резюме за допомогою «персонального кабінету» на сайті державної служби зайнятості та програми «Конструктор резюме». Безробітні зацікавилися відеокурсом «Резюме на мільйон. Секрети успіху» від дистанційного помічника з пошуку роботи та працевлаштування «SmartJob».

У заході взяли участь близько 10 осіб.

 

Анонс/Подія: 
Подія