Фахівці відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості організували ярмарок вакансій військової служби за контрактом.

Розповіли безробітним про послуги служби зайнятості і ознайомили з новітніми сервісами.

Під час заходу представник Близнюківського районного військового комісаріату Олександр Сямтомов ознайомив безробітних із державними гарантіями військовослужбовцям, які проходять військову службу за контрактом: стабільне матеріальне забезпечення, безкоштовне медичне обслуговування та харчування, обов’язкове державне страхування, забезпечення житлом, право на пенсійне забезпечення при звільненні з військової служби за віком або за станом здоров’я.

Представник військкомату пояснив норми чинного законодавства, що регулюють питання проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України. Відвідувачі отримали інформацію щодо відбору та умов проходження громадянами військової служби, їхніх прав та обов’язків, основних вимог до кандидатів.

Наприкінці заходу присутні поспілкувалися з представником військового комісаріату й отримали відповіді на запитання, що їх цікавили. Після ярмарку вакансій одна особа виявила бажання підписати контракт. Усього захід відвідали 15 безробітних.

Анонс/Подія: 
Подія