Фахівці Барвінківського районного центру зайнятості провели для безробітних інформаційний семінар «Легальна зайнятість».

Учасників заходу інформували щодо особливостей сучасного ринку праці, пошуку роботи, вибору професії та перспектив працевлаштування.

Присутні ознайомились із порядком укладання трудового договору та їх правами для застереження від шахрайства при влаштуванні на роботу. Важливою виявилась тема оформлення трудових відносин та такі поняття як «тіньова» зайнятість і «тіньова» заробітна плата.

«Для забезпечення свого майбутнього найманий працівник повинен вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин», – наголосила директор Барвінківського районного центру зайнятості Людмила Курілова.

Кожен хто збирається влаштовуватись на роботу, повинен пам’ятати, що отримання зарплати без офіційного працевлаштування, позбавляє його в майбутньому соціального захисту у разі безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві, а також гідної пенсії.

Захід відвідали 22 осіб.

 

 

Анонс/Подія: 
Подія