У Чугуївській міськрайонній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій Державного підприємства «Чугуївський авіаційний ремонтний завод».

Представники підприємства ознайомили відвідувачів із історією «Чугуївського авіаремонтного заводу». Розповіли, що зараз підприємство спеціалізується на ремонті та модернізації авіаційної та вимірювальної техніки, виготовляє засоби наземного обслуговування літаків.

Наразі потрібні фахівці на такі вакансії, як: інженер з авіаційного обладнання; слюсар з ремонту літальних апаратів; монтажник електроустаткування літальних апаратів; радіомеханік з ремонту радіоелектронного устаткування; слюсар-механік з ремонту авіаційних приладів; слюсар з ремонту автомобілів; слюсар з ремонту агрегатів; токар-універсал; газоелектрозварник; штукатур; маляр; швачка.

 

Присутні дізналися про рівень заробітної плати, соціальний пакет та графік роботи на підприємстві. Представники авіаційного заводу запропонували відвідати виробничі приміщення та ознайомили учасників з умовами праці на виробництві та робочих місцях.

У заході взяли участь 15 безробітних осіб.

Анонс/Подія: 
Подія