оп

Фахівці Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Дергачівської районної філії ХОЦЗ)  випробували на практиці новий метод профорієнтаційної роботи – профорієнтаційний квест «Калейдоскоп професій». У грі взяли участь учні 8 класу Комунального закладу «Дергачівський ліцей № 1». 

У ролі організаторів і ведучих заходу виступили фахівці Дергачівської районної філії ХОЦЗ. Після ознайомлення з правилами гри учасники розділилися на команди, отримали маршрутні листи і розпочали змагання.

Школярі отримали завдання: знайти відповідні станції, на яких презентувалися конкретні професії і ставилися завдання. Тільки після виконання усіх завдань команда переходила до іншої станції. В ігровій формі проходило обговорення понять «професія» і «спеціальність», знайомство зі світом професій.

На станції «Відділ кадрів» учням презентували спеціальність «Управління персоналом», з великим азартом вихованці брали участь у конкурсах «Професії–синоніми» і «Профі-вікторина». Завдяки таким веселим змаганням діти ознайомилися з професіями лікаря, перукаря, вчителя і кухаря.

Підлітки з великим інтересом і захватом виконували завдання, намагаючись випередити суперників. У процесі гри школярі отримали нові знання про професії, набули комунікативних навичок, уміння продуктивно працювати в команді, знаходити компроміси для досягнення спільної мети.

Гра була динамічною завдяки зміні подій і ролей, що дозволило всім учасникам знаходити все нові і нові професії. За підсумками конкурсу були визначені переможці, організатори пригостили учасників солодощами та бутербродами.

Анонс/Подія: 
Подія