Директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков провів плідну зустріч із керівниками підприємств, що входять до корпорації «МАСТ-ІПРА» та її засновником Олександром Греховодовим.

Підприємства здійснюють діяльність в енергетичній галузі та забезпечують життєдіяльність не тільки м. Харкова та усіх регіонів України, а й за її межами.

Під час зустрічі обговорено спільні проєкти з організації підготовки працівників, яких нагально потребує компанія, враховуючи реалії роботи у воєнний час. Виробництво застосовує високотехнологічне сучасне обладнання, тому працівники потребують постійного підвищення кваліфікації. Через це можливість отримання ваучерів на навчання від служби зайнятості дуже зацікавила роботодавців. Керівники підприємств були приємно вражені переліком державних програм підтримки роботодавців, які пропонує сьогодні служба зайнятості, зокрема програма компенсації фактичних витрат роботодавцю за облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю та за працевлаштування вимушених переселенців.

На завершення зустрічі підписано Меморандуми про співпрацю, згідно яких визначені шляхи подальшої взаємодії.

Фото

Анонс/Подія: 
Подія