Представники Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості провели робочу зустріч з керівником приватного підприємства «Автодом» Василем Домнічем.

З роботодавцем обговорили можливості індивідуального навчання на виробництві з подальшим працевлаштуванням та запровадження дуальної форми навчання.

Фахівці інформували підприємця про переваги такої форми освіти. Насамперед це врахування особливостей виробництва у навчальній програмі, стислі терміни підготовки, залучення висококваліфікованих наставників, можливість адаптуватися до трудового колективу та набути необхідних навичок для виконання професійних обов’язків.

Роботодавця ознайомили з новітніми послугами служби зайнятості: презентували електронні сервіси, зокрема «Електронний кабінет роботодавця» , використання якого забезпечує максимально доступні й комфортні умови співпраці зі службою зайнятості. Розповіли про можливість створення відеопрезентацій вакансій підприємства, ознайомили з актуальною базою резюме та відеорезюме шукачів роботи.

Анонс/Подія: 
Подія