Директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков відвідав Близнюківську громаду. Під час зустрічі з місцевими роботодавцями та підприємцями керівник обласної служби зайнятості поінформував про державні програми, що успішно працюють на Харківщині – це «Власна справа» та «Грант для ветеранів та їх подружжя», що спрямовані на  розвиток або створення свого бізнесу.

Також О. Котуков поспілкувався з працівниками Центру первинної медичної допомоги «Мій лікар» та вручив свідоцтва про підвищення фаху 4 медичним сестрам, яке вони здійснили на підставі ваучера. Крім того, директор обласного центру зайнятості на локації проведення суспільно корисних робіт зустрівся з безробітними, які долучилися до «Армії відновлення» в Близнюках.

Під час спілкування з селищним головою Геннадієм Королем обговорено активні програми сприяння зайнятості населення, підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці, стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Підписано Меморандум про співробітництво між службою зайнятості та селищною громадою.

Зазначимо, що за підсумками роботи за січень-серпень 2023 року, Близнюківський відділ Лозівської філії ХОЦЗ має найвищий рівень працевлаштування безробітних – 29,2% (при середньообласному показнику – 19,6%) та найбільший рівень охоплення безробітних професійним навчанням – 11,6% (в середньому по регіону – 4,4%).

Фото

Анонс/Подія: 
Подія