Фахівці Чугуївського міського районного центру зайнятості разом з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів району обговорили результати профорієнтаційної роботи за 2017 рік.

Підсумували наслідки семінарів, профорієнтаційних уроків, акцій «Випускник», тестувань на визначення професійних здібностей у школярів. Торкнулись і заходів з батьками та працівниками закладів освіти, зокрема щодо можливості освоєння молоддю робітничих професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Детально під час зупинились на послугах служби зайнятості для учнівської молоді. Презентувалась Платформа державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар'єри, демонструвались профорієнтаційні та мультиплікаційні ролики державної служби зайнятості про професії.

Фахівці центру зайнятості наголосили і на доцільності залучення старшокласників до проходження тесту за міжнародною методикою «Magellano Університет» на партнерському порталі «Моя кар’єра». Особлива увагу приділили новітньому інструментарію - інтегрованому ресурсу для ефективного пошуку роботи в цифровому світі «SmartJob».

За результатами зустрічі усі присутні дійшли висновку щодо необхідності  активного продовження співпраці в напрямку профорієнтації старшокласників.

Анонс/Подія: 
Подія