оп

Фахівці відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського міськрайонного центру зайнятості провели презентаційний захід «Майстерня професій», що був приурочений до 95-ї річниці заснування Борівського району та Дня селища Борова.

На заході були проведені майстер-класи за професіями: в’язальник трикотажних виробів та полотна; кравець; перукар; манікюрник; кухар; виноградар. Зацікавлення у відвідувачів викликали і виставлені експозиції та демонстраційні матеріали Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ).

Фахівці служби зайнятості консультували відвідувачів з питань реєстрації в службі зайнятості, проходження навчання у ХЦПТО ДСЗ, ознайомили з актуальними вакансіями по району та Харківській області.

У заході взяв участь підприємець – учасник пілотного проекту «Рука допомоги». Завдяки цій програмі він отримав фінансову допомогу у розмірі 70 тис. грн. та можливість розширити бізнес, створити нові робочі місця для внутрішньо переміщених осіб.

«Майстерня професій» допомогла відвідувачам отримати інформацію про професії, що користуються попитом на ринку праці, а також переглянути презентації актуальних і прогресивних вакансій.

Фото заходу

Анонс/Подія: 
Подія