У зв’язку з упровадженням в Україні реформи системи охорони здоров’я виникла необхідність у підвищенні кваліфікації медичних сестер з метою надання їм базових навичок роботи з комп’ютером.

За ініціативою Харківського обласного центру зайнятості профільними освітніми закладами м. Харкова та області були розроблені навчальні програми з основ комп’ютерної грамотності для роботи в медичних установах.

Ваучер забезпечує право громадянина на навчання за кошти держави, а програма навчання за ваучером працює за принципом: «Гроші ідуть за особою».

Протягом січня-квітня 2019 року за допомогою служби зайнятості 88 молодших медичних фахівців  отримали ваучери на навчання та підвищили кваліфікацію за вказаною програмою у таких навчальних закладах, як: Харківський обласний медичний коледж (55 осіб), Ізюмський медичний коледж (14 осіб), Куп'янський медичний коледж імені Марії Шкарлетової (12 осіб),  Красноградський  медичний коледж (7 осіб).

Після проходження навчання медичні працівники отримали навички роботи на комп’ютері, які наразі полегшують їхню трудову діяльність.

Анонс/Подія: 
Подія