Днями директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко провів нараду з директорами базових центрів зайнятості/філій Харківського обласного центру зайнятості та Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Актив харківської служби зайнятості підбив підсумки роботи за 2017 рік та визначив основні завдання на поточний рік.

За минулий рік Харківська область посіла третє місце в загальноукраїнському рейтингу щодо чисельності зайнятого населення, йшлось на нараді. В цьому році чисельність безробітного населення продовжує зменшуватися. Станом на 1 березня його кількість становила 24,1 тис. осіб, а минулоріч – 26, 7 тис. осіб. Позитивна динаміка спостерігається і у співпраці з роботодавцями, потреба підприємств у робітниках зросла.

На нараді говорили і про посилення профорієнтаційної роботи серед молодого покоління, адже саме за ними майбутнє України.

Підбиваючи підсумки зібрання, керівники зійшлись на тому, що якісь успішної роботи служби зайнятості залежить від спільних зусиль та єдиної мети – робити усе, аби харків'яни були з гідною роботою :«На місці не стоїмо, розвиваємось, шукаємо шляхи реалізації наших послуг: дистанційне та дуальне навчання, рекрутинг тощо. Головне, щоб люди приходили не за допомогою по безробіттю, а саме за роботою», - зазначив Міненко.

Анонс/Подія: 
Подія