Фахівці Дергачівського районного центру зайнятості та Дергачівського міськрайонного відділу з питань пробації провели семінар для осіб, засуджених до покарань не пов’язаних із позбавленням волі.

Мета заходу - запобігання вчиненню особами повторних кримінальних правопорушень шляхом їх подальшого працевлаштування та орієнтації на здобуття додаткових освітніх послуг, спеціальної освіти та додаткової професії.

Суб’єктів пробації інформували про стан ринку праці регіону, наявні вакансії, професії, що користуються попитом. Демонструвались можливості Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості з підготовки кадрів за робітничими професіями. Також розглянули питання – як започаткувати підприємницьку діяльність.

Учасники заходу активно включались в обговорення даних питань, розповідали про свій досвід у працевлаштуванні, навчанні та виявили зацікавленість до послуг, що надаються центром зайнятості. Усі бажаючі отримали безоплатну допомогу у вирішенні особистих питань.

Анонс/Подія: 
Подія