Фахівці Кегичівської районної філії Харківського обласного  центру зайнятості провели зустріч з соціальними партнерами та фізичними особами-підприємцями Кегичівського району. Тема засідання: «Дієві форми співпраці та презентація послуг, які надаються службою зайнятості роботодавцям».

Присутніх ознайомили з можливостями, які надає служба зайнятості роботодавцям. Мова йшла про консультаційні послуги, сприяння укомплектуванню підприємств кадрами, компенсацію єдиного соціального внеску.

Була проведена презентація онлайн-сервісів служби зайнятості, окремо розповіли про «Електронний кабінет роботодавця». Присутні обговорили можливості професійної підготовки та перепідготовки безробітних під замовлення роботодавця у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

До участі в зустрічі долучилися представники управління праці та соціального захисту населення Кегичівської районної державної адміністрації. Обговорили та затвердили рекомендації щодо збереження та створення нових робочих місць, дотримання законодавства про працю та зайнятість шляхом об’єднання зусиль всіх сторін соціального партнерства.

 

Анонс/Подія: 
Подія