Протягом жовтня у Харківському  міському центрі зайнятості, Люботинській міській філії Харківського обласного центру зайнятості; Ізюмському, Куп’янському, Лозівському міськрайонних центрах зайнятості; Золочівській,  Кегичівській,  Коломацькій, Красноградській,  Краснокутській, Нововодолазькій, Первомайській, Печенізькій, Сахновщинській,  Харківській, Чугуївській, Шевченківській районних філіях Харківського обласного центру зайнятості відбулися гендерні тижні. Мета заходів – поінформувати безробітних про запобігання насильства в сім’ї та на роботі, дотримання рівності жінок і чоловіків, надання жінкам психологічної підтримки. 

У рамках гендерних тижнів було проведено 338 заходів, участь в яких взяли 3535 осіб, серед яких – жінки та молодь.

Відвідувачі заходів дізналися, що послуги зі сприяння зайнятості населення надаються всім клієнтам незалежно від статі, соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак. Також говорили про реалізацію власних професійних можливостей відповідно до прав та здібностей.

Для учасників гендерних заходів проводились семінари на теми: «Жінка і праця», «Побудова професійної кар’єри для молоді», «Особистість, дім, кар’єра», «Особливості зайнятості молоді», «Здоровий спосіб життя – запорука професійного успіху». Відбулися тренінгові заняття з активного працевлаштування осіб, які тривалий час перебувають на обліку; тренінги з гендерних питань.

Після дискусій і консультацій фахівців служби зайнятості більшість безробітних осіб висловили прагнення активізувати пошук роботи, що відкрила би шлях до успішного кар’єрного зростання і професійної реалізації.

За результатами гендерних тижнів 228 осіб працевлаштувались, участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли 57 осіб.

Анонс/Подія: 
Подія