Протягом жовтня у Харківському  міському центрі зайнятості; Балаклійській, Барвінківській, Богодухівській, Валківській, Великобурлуцькій, Вовчанській, Дергачівській, Зачепилівській, Зміївській районних філіях, Близнюківському відділі надання соціальних послуг (далі – НСП) Лозівського міськрайонного центру зайнятості (далі – МРЦЗ), Борівському відділі НСП Ізюмського МРЦЗ, Дворічанському відділі НСП Куп’янського МРЦЗ Харківського обласного центру зайнятості відбулися гендерні тижні. Мета заходів – поінформувати безробітних про запобігання насильства в сім’ї та на роботі, про надання жінкам психологічної підтримки.  

У рамках гендерних тижнів було проведено 240 заходів, участь в яких взяли 2510 осіб, серед яких – жінки та молодь.

Відвідувачів заходів інформували, що послуги зі сприяння зайнятості населення надаються всім клієнтам незалежно від статі, соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак. Також говорили про реалізацію власних професійних можливостей відповідно до прав та здібностей.

Для учасників гендерних заходів проводились семінари на теми: «Особистість, дім, кар’єра», «Особливості зайнятості молоді», «Жінка і ринок праці», «Побудова кар’єри для молоді», «Здоровий спосіб життя – запорука професійного успіху». Відбулися тренінгові заняття з активного працевлаштування жінок та молоді, тренінги з гендерних питань.

Після дискусій і консультацій фахівців служби зайнятості більшість безробітних осіб висловили прагнення активніше шукати роботу, що відкрила би шлях до успішного кар’єрного зростання і професійної реалізації.

За результатами гендерних тижнів 258 осіб працевлаштувались, участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяла 81 особа.

Анонс/Подія: 
Подія