Поширення інформації про можливості розширення або започаткування власної справи, чинні програми підтримки роботодавців – одна з головних задач служби зайнятості на сьогодні.

Для залучення до цього процесу лідерів українського ринку директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков взяв участь у засіданні Харківського офісу Європейської Бізнес Асоціації, пріоритетними завданнями якої є захист інтересів підприємців, просування бізнесу, залучення інвесторів.

«Ключова ідея сучасної служби зайнятості – підтримка бізнесу, роботодавців – всіх тих, хто створює нові робочі місця», - відзначив керівник ХОЦЗ.

У своєму виступі він детально розповів про низку програм, які створені та реалізуються саме для допомоги роботодавцям. Це ваучери на навчання, для здобуття необхідної кваліфікації; грантові програми «єРобота»; активні програми, що передбачають надання компенсаційних виплат за працевлаштування окремих категорій громадян, у тому числі внутрішньо переміщених осіб.

Обговорено й рекрутингові послуги Служби – використання відкритого ринку вакансій та банку резюме.

Олександр Котуков розповів також про роботу Бізнесінфохабу для підприємців у Харківській філії ХОЦЗ, що створений для інформаційно-консультаційної підтримки підприємців та допомоги у складанні бізнес-планів для отримання грантів, тощо.

Анонс/Подія: 
Подія