У рамках Всеукраїнського тижня права у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) пройшов брейн-ринг «Права людини. Знати, щоб дотримуватись». Гравців познайомили з основними правами, свободами та обов’язками громадян України.

Учасниками брейн-рингу стали слухачі ХЦПТО ДСЗ. Вони були розділені по командах за профілем навчання: «Сфера послуг», «Сфера будівництва», «Сфера металообробної промисловісті».

Гра розпочалась з конкурсу-бліц (команди швидко відповідали на запитання). У I раунді «Я знаю свої права» команди заповнювали таблицю прав людини. II раунд – «Вгадай термін» – учасники на швидкість підбирали правильне слово до кожного визначення. У наступних раундах команди обирали права, які людина отримує з народження, з 14, 16, 18 років, перераховували права та обов'язки слухачів ХЦПТО ДСЗ тощо.

За підсумками змагань перше місце посіла команда «Сфера послуг», друге і третє місця –  «Сфера будівництва» та «Сфера металообробної промисловісті» відповідно.

Анонс/Подія: 
Подія