У Харківському обласному центрі зайнятості пройшла онлайн презентація Харківського прикордонного загону Державної прикордонної служби України, яку відвідало понад 160 шукачів роботи з усіх районів Харківської області.

Учасникам заходу були представлені такі вакансії, як «інспектор прикордонної служби», «водій автотранспортних засобів», «фельдшер», «кухар», а також цивільні посади економіста та психолога.

«Такі спільні заходи приносять позитивні результати як самому працедавцю для оперативного укомплектування вакансій, так і громадянам, які шукають роботу», - зазначив директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков.

Начальник відділення комплектування Харківського прикордонного загону Олександр Кам’янський розповів про основні функції, які виконує ДПСУ та принципи, якими користуються прикордонники. Представник роботодавця надав інформацію про переваги служби за контрактом та соціальні гарантії, ознайомив із кваліфікаційними вимогами до претендентів. Детально зупинився на порядку оформлення, умовах проходження психологічного тестування та військово-лікарської комісії, крім того розповів про можливість навчання у прикордонному вищому багатопрофільному військовому навчальному закладі «Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького».

Всі учасники отримали вичерпні відповіді на запитання.

Фото

Анонс/Подія: 
Подія