З 11 по 15 червня 2018 року у Чугуївській міськрайонній філії Харківського обласного центру зайнятості тривав гендерний тиждень. Фахівці служби зайнятості провели 12 тематичних семінарів та тренінгів на такі теми: «Жінка і праця», «Професійне самовизначення», «Життєві та професійні досягнення», «Активне працевлаштування» тощо.

Під час заходів розглядались права та можливості жінок і чоловіків, незалежно від їх статі та віку. Безробітні дізнались про те, як можна професійно реалізуватись, розширити свій кругозір. Відвідувачам розповідали про психологічні аспекти підготовки жінки до подружнього життя та безпосередньо до батьківських обов’язків.

Учасники семінару «Жінка і праця» дізналися про стан ринку праці в районі, зокрема, про те, як вирішується питання жіночої зайнятості; отримали інформацію про послуги, які служба зайнятості пропонує жінкам, що тимчасово втратили роботу і бажають повернутись до активного суспільного життя.

На семінарі «Активне працевлаштування» розповідалось про можливості безкоштовного навчання, перенавчання чи підвищення кваліфікації у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

У результаті проведених заходів 8 безробітних були працевлаштовані, 7 осіб направлені на професійне навчання та 2 особи взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

 

Анонс/Подія: 
Подія