7 лютого у Краснограді, за ініціативи Харківського обласного центру зайнятості, проведено форум «Ефективне соціальне партнерство заради майбутнього українських громад». Захід відбувся за підтримки Красноградської районної військової адміністрації та Красноградської міської ради.

 Виступаючи перед присутніми, директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков наголосив на позитивній співпраці Служби з усіма громадами Красноградщини, подякував за конструктивну роботу у вирішенні питань зайнятості населення та створенні нових робочих місць в умовах воєнного стану.

Спікери форуму обговорили питання отримання ваучерів, проходження професійного навчання, допомоги у створенні та розширенні власного бізнесу шляхом отримання мікрогранту в рамках урядового проєкту «єРобота», зокрема гранту для ветеранів та членів їх сімей. Звернено увагу на  компенсаторні програми підтримки роботодавців, які працевлаштовують окремі категорії безробітних.

Директорці Красноградського медичного коледжу Олександрі Мужевській О. Котуков вручив подяку за плідну співпрацю. Зокрема на базі коледжу було підготовлено  170 фахівців за ваучерами.

Зі свого боку керівники громад району відзначили позитивні результати щодо співробітництва зі службою зайнятості, у тому числі у питаннях працевлаштування та організації тимчасових робіт. Зокрема, у минулому році рівень працевлаштування становив 38,4%; на суспільно корисні роботи видано майже 1900 направлень.

Представники працедавців висловили вдячність щодо підтримки роботодавців державою та внесли свої пропозиції щодо майбутньої співпраці зі службою зайнятості. Так, підприємиця Олена Клочко запропонувала розробити освітню програму для професійного розвитку підприємців.

У заході взяли участь перший заступник голови Красноградської РВА Наталія Осадча, керівник Наталинської СВА Володимир Птишник, голови територіальних громад, провідні роботодавці, молоді підприємці, громадські та волонтерські організації тощо.

Фото

Анонс/Подія: 
Подія