За ініціативи  Харківської обласної служби зайнятості у м. Лозова проведено форум «Соціально-економічні ініціативи у відбудові українських громад».

Відкривали захід  директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков та Лозівський міський голова Сергій Зеленський.

У вітальному слові керівник обласного центру зайнятості зазначив, що не дивлячись на складні умови, спричинені збройною агресією російської федерації, необхідно жити та розвивати громади. «Даним заходом маємо намір привернути увагу всіх учасників до проєктів і державних програм, що реалізуються Службою, у тому числі щодо підтримки роботодавців, підприємців тощо», - наголосив О. Котуков.

Зі свого боку С. Зеленський подякував за організацію заходу, відзначив позитивні результати щодо співпраці зі службою зайнятості у питаннях організації тимчасових робіт. Зокрема, для проведення громадських та суспільно корисних робіт здійснено майже 1600 направлень безробітних. Також забезпечено кадрами комунальні підприємства Лозівської громади.

На форумі спікери приділили увагу можливості отримання грантів на  створення або розвиток вже існуючого бізнесу, зокрема для ветеранів та членів їх родин. Детально розібрали процес створення бізнес-планів, обговорили і питання реалізації культурних ініціатив.

Представники виробничих підприємств, зокрема ТОВ «ТЕРРА», висловили вдячність щодо підтримки роботодавців державою та свої погляди на майбутній розвиток, співпраці зі службою зайнятості.

У заході взяли участь голови територіальних громад  Лозівського району, молоді підприємці, громадські організації, волонтери, благодійники тощо. Онлайн долучилися спікери з Києва, Львова та Харкова.

Фото

Анонс/Подія: 
Подія