Днями відбулася робоча зустріч директора Харківського обласного центру зайнятості Олександра Котукова з експертами Програми USAID DOBRE.

Програма DOBRE надає допомогу обласній військовій адміністрації та окремим громадам Харківщини у розробленні Програми комплексного відновлення Харківської області, яка сприятиме територіальним громадам, що постраждали внаслідок збройної агресії рф, подолати воєнні та повоєнні виклики.
Під час спілкування обговорено можливості спільних напрацювань необхідних для підготовки дієвих проєктів і заходів із відновлення.
Служба зайнятості реалізує низку активних програм, спрямованих на створення та збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу та забезпечення розвитку економіки області.
За словами О. Котукова, Служба готова всіляко сприяти у розробленні програми щодо відновлення та економічної підтримки Харківської області.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) виконується Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Анонс/Подія: 
Подія