Фахівці Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний урок для учнів 10 класів Комунального закладу «Малоданилівський ліцей». Тема уроку – «Обираємо майбутнє разом».Школярам пояснили, як не загубитися в інформаційному просторі при виборі професії, що потрібно знати для того, щоб зробити правильний вибір. Окремо поговорили про особливості місцевого та регіонального ринку праці, конкурентоспроможні спеціальності та перспективи попиту на окремі професії.

Фахівці служби зайнятості розповіли учням про соціальні послуги, які вони можуть отримати в центрі зайнятості. Школярі зацікавились можливістю навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Старшокласників і викладачів ознайомили з безкоштовною веб-базованою платформою профорієнтаційного онлайн-консультування «Моя професія: консультаційна мережа».  Учасники заходу отримали докладні відповіді на всі запитання щодо профдіагностичного тестування для визначення своїх здібностей та схильностей.

Участь у профорієнтаційному уроці взяли 22 учні.

Анонс/Подія: 
Подія