У Балаклійській районній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для безробітних осіб та шукачів роботи. Представники товариства з обмеженою відповідальністю «Укрметалмастер» пропонували працевлаштування на такі вакансії: «налагоджувальник», «пресувальник», «штампувальник», «пресувальник», «шліфувальник», «контролер якості» тощо.

Присутнім розповіли про діяльність підприємства, ознайомили з умовами та режимом роботи. Учасників заходу цікавили питання заробітної плати та соціального пакету.

Фахівці служби зайнятості поінформували відвідувачів про послуги служби зайнятості, презентували сучасний ринок праці з затребуваними професіями. Всі бажаючі мали змогу пройти комп’ютерне профдіагностичне тестування для визначення власних навичок та здібностей у сфері металообробки, отримати поради профконсультанта щодо побудови професійної кар’єри, дізнатись про професії, які користуються підвищеним попитом на місцевому ринку праці. Також учасникам заходу розповіли про перспективи працевлаштування за професіями, які можна отримати під час навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Міні-ярмарок вакансій відвідали 24 особи.

 

Анонс/Подія: 
Подія