У Богодухівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості пройшов семінар для безробітних із презентації послуг професійного навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ).

Фахівці служби зайнятості ознайомили присутніх з професіями, актуальними на ринку праці Харківщини, та вимогами до них. Детально розповіли про умови навчання у ХЦПТО ДСЗ, що проводиться із залученням сучасної матеріально-технічної бази та згідно з навчальними програмами, що відповідають всім вимогам роботодавців.

Відвідувачі переглянули відеопрезентацію навчального закладу, дізналися про перспективи працевлаштування після проходження навчання.

Про власний досвід отримання професії розповіли випускники ХЦПТО ДСЗ: Олена Савченко здобула фах штукатура, Денис Пономаренко оволодів професією «налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням». Безробітні жваво спілкувалися з гостями заходу, ставили запитання про викладацький склад і терміни навчання.

Презентацію відвідали близько 30 осіб.

 

Анонс/Подія: 
Подія