У Вовчанській районній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся семінар з питань запобігання нелегальної трудової міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці. Мета заходу – інформувати про ризики незаконного працевлаштування за кордоном та торгівлі людьми.

Захід провели за участю представників громадської організації Благодійний Фонд «Карітас Харків».

Фахівці районної філії поінформувала присутніх про стан на ринку праці району та послуги служби зайнятості.

Учасники отримали інформацію про стан трудової міграції в Україні, її переваги й ризики. Слухачів ознайомили з видами торгівлі людьми та шляхами, якими особи можуть потрапити до такої ситуації. Обговорили проблему дитячої найманої праці і розглянули її форми.

Звернули увагу присутніх на основні ризики нелегальної трудової міграції, порушення прав людини, руйнування родинних стосунків, примусова праця, торгівля людьми.

Відвідувачі семінару дізналися про шляхи подолання наслідків конфлікту на сході України та покращення якості життя людей, які опинились у кризовому становищі, зокрема внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО.

Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на питання щодо психологічної та юридичної допомоги, розвитку бізнесу та працевлаштування.

У семінарі взяли участь 14 осіб.

Анонс/Подія: 
Подія