Під час робочої поїздки до Слобожанської громади Чугуївського району директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков зустрівся з селищним головою Дмитром Діхтярем, депутатами селищної ради та медичними працівниками амбулаторій загальної практики сімейної медицини с. Лиман та с. Донець. Наразі ці амбулаторії гостро потребують сімейних лікарів. Майбутнім працівникам обіцяють достойну заробітну плату, а також житло. О. Котуков наголосив, що служба зайнятості докладе максимум зусиль у підборі кваліфікованих фахівців для цих амбулаторій.

Із керівником громади Д. Діхтярем обговорено чинні державні програми підтримки роботодавців, зокрема компенсацію працедавцям витрат на облаштування робочих місць для людей з інвалідністю, професійне навчання за сприяння служби зайнятості, у тому числі шляхом отримання ваучера на навчання, організацію суспільно корисних робіт. Слід зазначити, що на сьогодні у Слобожанській громаді уже видано більше 200 направлень на такі роботи.

На завершення зустрічі підписано Меморандум про співпрацю між Харківським обласним центром зайнятості та Слобожанською селищною громадою.

 

Фото

Анонс/Подія: 
Подія