У Харківському центрі професійно–технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) для педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл Дергачівського району відбулася презентація навчального закладу.
Фахівці служби зайнятості розповіли про запитувані на сучасному ринку праці професії, за якими проводиться підготовка в навчальному закладі, окремо акцентувавши увагу на актуальності робітничих професій та перспективах подальшого працевлаштування.
Екскурсанти ознайомились з навчальним процесом ХЦПТО ДСЗ, оглянули кабінети та майстерні, зустрілись з викладачами.
Фахівці розповіли про матеріально-технічну базу ХЦПТО ДСЗ, яка забезпечує здобуття гідних теоретичних і практичних знань.
Загалом захід відвідали 19 вчителів.
Анонс/Подія:
Подія