Заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Олена Захуцька взяла участь у засіданні обласного Форуму Рад ВПО.

У своєму виступі О. Захуцька зазначила, що у службі зайнятості Харківщини на особливому контролі вирішення питання зайнятості та надання соціальних послуг внутрішнім переселенцям. Забезпечується індивідуальний підхід до кожного, хто звертається за допомогою у працевлаштуванні.

Від початку збройної агресії проти України послугами обласної служби зайнятості скористалися 8,4 тисяч внутрішньо переміщених осіб, роботу отримали 1,7 тис. переселенців.

Служба зайнятості посилює комунікацію з роботодавцями задля працевлаштування ВПО на умовах надання державних фінансових компенсацій.

У такий спосіб протягом поточного року працевлаштовано 757 переселенців. У рамках урядового проєкту «Армія відновлення» ВПО залучаються до виконання суспільно корисних робіт. З початку року видано 1,4 тисяч направлень на такі роботи. Також переселенці можуть скористатись іншими активними програмами, що реалізує служба зайнятості, а саме: «єРобота», «Ваучер на навчання» тощо.

Анонс/Подія: 
Подія