Служба зайнятості приділяє велику увагу професійному самовизначенню дітей з інвалідністю різних нозологій, забезпеченню їх подальшого навчання.

Протягом травня фахівці Харківського міського центру зайнятості завітали до 5 інтернатних закладів міста. Мета таких заходів – зорієнтувати цю категорію школярів на актуальні професії, що відповідають їх особистим нахилам, фізичним особливостям, а також вимогам сучасного ринку праці.

На заняттях за допомогою ігор, вправ та тестів дітям надавали теоретичну інформацію і знайомили зі світом професій. Усі вправи проводились з урахуванням особливостей кожної дитини. Завдяки такій систематичній роботі діти, які мають певні особливості розвитку, почувають себе повноцінними учасниками соціального процесу та активними членами суспільства.

Такі профорієнтаційні заходи вкрай важливі для школярів з інвалідністю, адже їм необхідно обирати майбутню професію не лише відповідно до своїх вподобань та інтересів, а й враховуючи особливості стану здоров’я, напрацьовані навички та попит на ринку праці.

Анонс/Подія: 
Подія