У Харківському обласному центрі зайнятості відбулося перше у 2024 році засідання комісії з питань надання мікрогрантів на створення або розвиток бізнесу.
Серед представлених бізнес-планів членами комісії підтримано 5, з них 3 – це відкриття швейного виробництва, закладу швидкого харчування, салону краси. Інші 2 проєкти – на вдосконалення вже існуючого бізнесу, зокрема розвиток равликової ферми та розширення продуктового магазину.
Подати заявку на отримання мікрогранту можна на Порталі «Дія»
Детальніше про програми мікрогрантів:
Анонс/Подія:
Подія