У Вовчанському районному центрі зайнятості завершився гендерний тиждень. Протягом 5 робочих днів 64 безробітних жінки Вовчанського району вивчали аспекти професійної реалізації особистості.
Розпочався гендерний тиждень семінаром-дискусією «Жінка на ринку праці». Під час заходу розглядались питання щодо вибору напрямку професійної діяльності, особливості традиційного розподілу ролей в сім’ї та вплив гендерних стереотипів на побудову професійної кар’єри. Учасники семінару-дискусії знайомились з соціально та професійно успішними людьми, обговорити приклади особистісної та професійної реалізації.
Ключові питання, на яких зосереджувалась увага безробітних під час проведених заходів - це покращення становища жінки та створення сприятливих умов для забезпечення рівних із чоловіками можливостей. Особливий акцент ставився на тому, що вагомих результатів у подоланні гендерної нерівності можна досягти тільки за умови усвідомлення суспільством в цілому і кожною людиною зокрема, що інтелектуальний та професійний стан і розвиток людини не залежить від статі, віку чи кольору шкіри.
За підсумками заходів спеціалісти з профорієнтації провели опитування групи. У результаті – 18 безробітних жінок знайшли роботу.
Анонс/Подія: 
Подія