12.07.2019 | 17:05

Відбувся випуск групи з підвищення кваліфікації за навчальною програмою «Облік та звітність з використанням ПК УНІВЕРСАЛ».

Навчання відбувалося у рамках співробітництва між Харківським інститутом фінансів Київського національного торговельно-економічного університету та Харківським обласним центром зайнятості (далі – ХОЦЗ) під замовлення роботодавців м. Харкова та Харківської області. За час навчання 7 безробітних опанували теоретичні знання та засвоїли практичні навички з ведення обліку різноманітних об’єктів бухгалтерського обліку на підприємствах державної та недержавної форм власності з урахуванням можливостей автоматизації облікових процесів.

«Після проходження курсу з підвищення кваліфікації слухачі зможуть конкурувати на ринку праці та реалізувати себе як кваліфіковані фахівці. Задоволена не тільки необхідність громадян у підвищенні професіоналізму та компетентності, але й потреба підприємств у кваліфікованих кадрах», - зазначила фахівець з питань зайнятості відділу профнавчання ХОЦЗ Оксана Яковлєва.