14.02.2020 | 11:05

З працівниками Борівської районної державної адміністрації, котрих попередили про вивільнення, фахівці відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського міськрайонного центру зайнятості почали активно працювати одразу після отримання відповідної інформації: організовували навчальні семінари, наради, консультації.

Тоді ж кожному співробітнику РДА було запропоновано пройти анкетування, профілювання та скласти резюме для прискорення працевлаштування.

Ольга Жупан обіймала посаду головного державного інженера-інспектора у райдержадміністрації. Дізнавшись про майбутнє вивільнення, вона звернулась до служби зайнятості, де отримала індивідуальну консультацію та була ознайомлена з наявними вакансіями.

Маючи вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» та досвід роботи у державних органах, О. Жупан зацікавилася вакансією спеціаліста державної служби в Управлінні Державної казначейської служби України у Борівському районі Харківської області.

Під час співбесіди жінка зарекомендувала себе як активна, цілеспрямована, відповідальна, добросовісна особа. У результаті О. Жупан була працевлаштована на запропоновану посаду.