10.08.2020 | 23:55

Шановні клієнти служби зайнятості!

Ми полегшили процедуру подання документів до центрів зайнятості/філій Харківського обласного центру зайнятості!

Відтепер вам потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю!

Бланки ви можете завантажити тут: https://kha.dcz.gov.ua/novyna/onovleni-zrazky-zayav-pro-nadannyaponovlennya-statusu-bezrobitnogo-ta

Як і раніше, заяви можна подати в два способи: на електронну пошту центру зайнятості/філії ХОЦЗ, де вам зручно обслуговуватися, або через скриньку для кореспонденції безпосередньо в центрі зайнятості/філії ХОЦЗ.

 

Якщо ви вирішили надіслати заяви електронною поштою:

  1. Заповніть заяви власноруч за зразком і сфотографуйте або відскануйте їх.

Далі – надішліть на email центру зайнятості/філії ХОЦЗ, де ви плануєте перебувати на обліку. Важливо! У темі листа зазначте ваші прізвище, ім’я, по батькові.

Електронні скриньки центрів зайнятості/філії ХОЦЗ ви знайдете за посиланням: https://kha.dcz.gov.ua/novyna/shanovni-kliyenty-sluzhby-zaynyatosti

 

2. Якщо ж у вас є технічна можливість, завантажте заяви, роздрукуйте та заповніть їх. Підпишіть власноруч, відскануйте (чи сфотографуйте) і надішліть на email центру зайнятості/філії ХОЦЗ. Так само вкажіть у темі листа ваше прізвище, ім’я, по батькові.

 

Чекайте повідомлення від центру зайнятості/філії ХОЦЗ щодо ухваленого рішення!

 

Якщо ви вирішили подати заяви через скриньку для кореспонденції в центрі зайнятості/філії ХОЦЗ:

1. Якщо є технічна можливість, завантажте заяви, роздрукуйте та заповніть їх вдома, складіть у конверт або з’єднайте в інший зручний спосіб.

2. Заповніть заяви безпосередньо біля скриньки в центрі зайнятості/філії ХОЦЗ.

 

Пам’ятайте, що для заповнення заяв вам знадобляться ваші паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, дані про освіту та попередню трудову діяльність, тому візьміть документи з собою. Покладіть заяви в скриньку для кореспонденції (у робочі години).

Чекайте повідомлення від центру зайнятості/філії ХОЦЗ щодо ухваленого рішення!

Нагадуємо, що впродовж 10 днів після завершення карантину до центру зайнятості/філії ХОЦЗ необхідно буде подати оригінали ваших документів.