11.03.2019 | 13:50

Протягом лютого у Харківському міському центрі зайнятості, Люботинській міській філії Харківського обласного центру зайнятості; Ізюмському, Куп’янському, Лозівському міськрайонних центрах зайнятості; Богодухівській, Дергачівській, Зачепилівській, Зміївській, Золочівській,  Кегичівській,  Коломацькій, Красноградській,  Краснокутській, Нововодолазькій, Первомайській, Печенізькій районних філіях Харківського обласного центру зайнятості та Дворічанському відділі надання соціальних послуг Куп’янського міськрайцентру зайнятості відбулися гендерні тижні.

 

Мета заходів – поінформувати безробітних про запобігання насильства в сім’ї та на роботі, дотримання рівності жінок і чоловіків, надання жінкам психологічної підтримки. 

У рамках гендерних тижнів було проведено 260 заходів, участь в яких взяли 2946 осіб, серед яких – жінки та молодь.

Для учасників гендерних заходів проводились семінари і дискусії на теми: «Особистість, дім, кар’єра», «Жінка і праця», «Побудова професійної кар’єри для молоді», «Особливості зайнятості молоді», «Здоровий спосіб життя – запорука професійного успіху». Відбулися тренінгові заняття з активного працевлаштування осіб, які тривалий час перебувають на обліку; семінари з гендерних питань.

Відвідувачі заходів дізналися, що послуги зі сприяння зайнятості населення надаються всім клієнтам незалежно від статі, соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак. Також обговорювали шляхи реалізації власних професійних можливостей відповідно до прав та здібностей.

Після дискусій і консультацій фахівців служби зайнятості більшість безробітних осіб висловили прагнення активізувати пошук роботи і досягнути професійної реалізації.

За результатами гендерних тижнів 180 осіб працевлаштувались, участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли 237 осіб.