05.02.2019 | 17:44

Фахівці Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості провели у Комунальному закладі «Вовчанський районний будинок культури» профорієнтаційний захід «Професія твоєї мрії». У ньому взяли участь учні 8 – 11 класів шкіл м. Вовчанськ і смт Старий Салтів, а також студенти Вовчанського медичного коледжу та Вовчанського коледжу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені П.Василенка.

До участі в заході долучилися 20 навчальних закладів м. Харкова та Харківської області. Серед них – Харківський національний університет внутрішніх справ, Харківська державна зооветеринарна академія, Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П. Василенка.

Фахівці служби зайнятості надавали індивідуальні консультації щодо активного пошуку роботи та працевлаштування.

Представники Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проводили майстер-класи та розповідали про можливості навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

 Учасники заходу із захватом спілкувалися з представниками навчальних закладів і заповнювали анкети. Брали участь у майстер-класах із манікюру, 3D-друку, каліграфії, шиття хутряних виробів. Найбільше зацікавлення в учнівської молоді викликали експерименти з електрикою, створення відеографіки та дактилоскопічні дослідження (техніка зняття відбитків пальців).

Школярі висловили бажання скористатися дистанційним помічником з пошуку роботи та працевлаштування «SmartJob» і зацікавилися професійним тестуванням на базі онлайн-платформи «Моя професія: консультаційна мережа».

Захід відвідали близько 700 учасників.

Фото заходу