29.03.2024 | 16:14

АСТРОкав’ярню на грантові кошти від урядового проєкту «єРобота» відкрила Тетяна Семенова у Харкові.

Тетяна тривалий час працювала у сімейному бізнесі, отримала чималий досвід  у цьому напрямку. Та все ж хотіла створити свою справу.  Дізнавшись про можливість отримання мікрогранту, склала бізнес-план і подала заявку на участь. Через деякий час пройшла співбесіду та отримала повідомлення, що її бізнес-проєкт погодили.

 На відкриття власної справи від держави отримала 250 тисяч гривень. 50 тис. гривень Тетяна вклала власних грошей.

«Закупила за ці кошти обладнання: кавомашину, кавомолку, морозильну камеру, холодильні вітрину, барну стійку, столи, стільці, а також каву, декілька сортів чаю», – розповідає  підприємиця. Крім того, Тетяна офіційно працевлаштувала одну людину, найближчим часом планує взяти до себе на роботу ще одну особу.  

Сьогодні АСТРОкав’ярня – затишне місце з різноманітним асортиментом кави, чаю та молочних коктейлів, і гарною репутацією.

За словами Тетяни, вона хотіла працювати саме в такій сфері. Мріяла створити затишне місце для відпочинку та зустрічей містян.

  «АСТРОкав’ярня» у Харкові – один із 382 проєктів, що розпочав свою діяльність за час реалізації програми «єРобота: Власна справа», - говорить директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков.

За його словами, загалом за період дії на Харківщині проєкту підприємництво створили та розширили в різних сферах діяльності: це і сфера обслуговування, переробна промисловість, торгівля, надання послуг тощо; це відкриття кав’ярень, дошкільних і освітніх закладів для дітей.

 

Якщо ви плануєте також подаватися на мікрогрант, але потребуєте допомоги, звертайтесь за консультацією у будь-яку філію Харківського обласного центру зайнятості або її структурний підрозділ або пишіть нам у телеграм

Подати заявку з бізнес-планом можна через Дію

Детальніше про програму «Власна справа»

«Гаряча лінія» Харківської обласної служби зайнятості працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00 за тел.: 063 847 83 67, 096 055 48 69, 067 728 97 45, 097 970 40 68.

Фото