11.01.2019 | 16:09

Оплачувані громадські роботи тимчасового характеру – один із видів активної підтримки безробітних, що дає змогу залучити безробітних до суспільно корисної праці і приносить користь громадам. Фахівці Шевченківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості активно залучають до цього виду трудової діяльності безробітних району.

«Протягом минулого року в оплачуваних громадських роботах тимчасового характеру взяли участь більше 500 безробітних. Найбільш запитувані напрямки такої діяльності – це роботи з благоустрою, що проводяться в межах екологічного двомісячника, та приурочені до державних свят», – розповів директор Шевченківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Руслан Шокіров.

За його словами, протягом минулого року безробітні стали активніше долучатися до участі в громадських роботах на об’єктах соціальної сфери і роботах соціальної спрямованості. Йдеться про допомогу родинам учасників АТО та обслуговування самотніх непрацездатних громадян, які не отримують допомоги від інших державних структур. Такий вид громадської роботи дозволяє не тільки отримати заробіток, але і допомогти громаді.