20.05.2019 | 13:24

У будь-якій сфері діяльності завжди цінувалися кваліфіковані фахівці, професіоналізм  яких залежить не тільки від освіти та досвіду роботи, але й від прагнення людини удосконалювати свої знання.

У сучасному світі вміння фахівця постійно навчатися, актуалізувати знання, підвищувати кваліфікацію є ключовим моментом для стрімкого розвитку кар’єри та підвищення своєї професійної вартості на ринку праці. Саме тому в службі зайнятості приділяють велике значення  підвищенню кваліфікації безробітних.

У Харківському міському центрі зайнятості для безробітних була проведена презентація  Харківського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи» (далі – Харківського навчально-наукового інституту Державного ВНЗ «Університет банківської справи») за навчальною програмою «Бізнес-менеджмент».

Спеціальність «Менеджмент» є затребуваною в будь-якій сфері, найчастіше це управління виробництвом, персоналом, проектами, інвестиціями, стратегічне управління, яке вимагає від фахівців володіння певними компетенціями. На презентацію  були запрошені безробітні, які розуміють, що потрібно постійно розвиватись,  підвищувати кваліфікацію, щоб відповідати вимогам роботодавців, які стрімко змінюються.

Доцент кафедри «Менеджменту та соціально-гуманітарних дисциплін» Харківського навчально-наукового інституту Державного ВНЗ «Університет банківської справи» Тетяна Чистіліна презентувала навчальну програму «Бізнес-менеджмент». Акцентувала увагу учасників на тих знаннях, практичних навичках та вміннях, які вони зможуть удосконалити.

У ході обговорення відвідувачі заходу дізнались про дисципліни, які вони вивчатимуть, практичні заняття, семінари та тренінги, які зможуть відвідати. Окремо зупинилися на можливостях подальшого працевлаштування.

Учасники презентації висловили сподівання, що цей захід стане наступною сходинкою в майбутньому працевлаштуванні та побудові успішної кар’єри.